XT-7

THE INCOMPARABLE LOUDSPEAKER

ITALSKÝ DESIGN

XT-7 je kompletní 3pásmový podlahový reproduktor s hliníkovým zadním bassreflexem a zakřivenými bočními panely. Jeho jedinečný design je založen na vyztužené skříni vyrobené z dřevěných „vytvarovaných“ vícevrstvých panelů, aby bylo dosaženo úplné kontroly nad nežádoucími rezonancemi.

Tento reproduktor, vyvinutý po deseti letech výzkumu a vyrobený nejlepšími italskými dřevozpracujícími výrobci, nabízí veškerou svou původní krásu a inovativní technologii. Pečlivě vybrané vysoce výkonné komponenty umožňují ultra nízké zkreslení a přirozenou, dobře vyváženou a hladkou hudební reprodukci.

PŘIROZENÝ A VÝKONNÝ ZVUK

Vybavený na zakázku vyrobenými tkanými polypropylenovými basovými reproduktory SEAS pro Gold Note, středotónové pásmo a vynikající páskový výškový reproduktor AMT, XT-7 vytváří realistickou, hlubokou a širokou zvukovou scénu, která se rozšiřuje daleko za hranice poslechové místnosti.

Tyto reproduktory mají sílu zvýraznit jakýkoli špičkový stereo systém, který vám umožní znovu objevit vaši oblíbenou hudbu, jako byste ji nikdy předtím neslyšeli.

Frekvenční odezva

35 – 30000 Hz

Citlivost

89dB SPL 2,83V/1m

Nominální impendace

4Ω semi-resistive

Crossover

200Hz and 2200Hz @ 12dB/Oct.

Doporučený výkonový zesilovač

min. 30W

Maximální výkon

200W RMS

Konektory

Gold Note Rhodium binding posts