VALORE 425 PLUS

A CONTEMPORARY AND ELEGANT SOLUTION FOR A TRUE AUDIOPHILE SOUND

SOUČASNÝ ANALOGOVÝ ZDROJ

Valore 425 Plus je nejúplnější a hudebně nejuspokojivější gramofon ve své kategorii, který nabízí nepřekonatelný zvukový výkon a skvělé hudební potěšení. Elegantní a moderní gramofon s krásným nádechem klasického designu.

Tento poutavý gramofon vyjímá s brio ty nejjemnější detaily z vinylové drážky. 30mm podstavec, dostupný ve 4 speciálních povrchových úpravách, byl navržen a tvarován tak, aby snižoval vibrace a zaručoval pozoruhodný audiofilský zvuk.

Ručně vyráběný v Itálii z těch nejkvalitnějších materiálů, jeho jméno v italštině znamená hodnotu i hodnotu, a to je přesně ono: gramofon s opravdu skvělou hodnotou za peníze, který má vše, aby se stal vaším oblíbeným nástrojem pro hraní vašich LP.

PROSTĚ BRILANTNÍ

60mm talířové ložisko a vřeteno jsou jemně opracovány, aby poskytovaly nejkvalitnější pohyb, který v kombinaci s vysoce tlumícím POM talířem dělá z Valore 425 Plus mimořádný bezchybný gramofon.

Extrémně účinný 12V synchronní motor je nehlučný a jeho vysoký točivý moment zaručuje vysoce přesné řízení rychlosti a také ultra nízké tření a vibrace v každém okamžiku. Rychlostní režimy – 33⅓rpm a 45rpm – jsou elektronicky řízeny a lze je přesně nastavit pro jemné doladění gramofonu, díky čemuž je Valore 425 Plus bratrem každého High-End audio systému.

Navzdory své kompaktní velikosti Valore 425 Plus snadno podporuje standardní 9” raménko a obsahuje naše vynikající raménko Gold Note B-5 a průhledný odnímatelný protiprachový kryt.

TECHNICAL SPECIFICATIONS

WOW & FLUTTER

0,2%

RUMBLE

-75db

SPEED

33⅓rpm and 45rpm ±0,1%

SPEED CHANGING

Electronic with fine pitch control

TRANSMISSION

70 shores rectified NBR belt

MOTOR

high torque 12V synchronous

PLATTER

23mm in POM

PLATTER SPINDLE

Split-Spindle™ clamping design

PLATTER BEARING

Chromed Steel 5mm ball bearing

TONEARM

Gold Note B-5 (derived from B-5.1)

DUST COVER

Transparent with hinges