TUBE-1012

“A TOUCH OF WARMTH” FOR YOUR ELECTRONICS

PŘIDEJTE TEPLO

TUBE-1012 je nejlepší způsob, jak ještě dále vylepšit elektroniku Gold Note, abyste dosáhli zcela nové úrovně výkonu prostřednictvím 12ventilového výstupního stupně třídy A. Naše zdroje a zesilovače jsou schopny skvělé kontroly a definice a poskytují vynikající realismus při znovuvytvoření hudební události. Ale pokud dáváte přednost hřejivému zvuku elektronek a chcete dovést svůj systém k jeho velmi špičkovému výkonu, TUBE-1012 je ta správná cesta. Připojte jej k elektronice Gold Note a uslyšíte hru Solid-State a elektronky v dokonalé synergii, abyste zajistili ten nejlepší zážitek z High-End poslechu.

SNADNÉ PŘIPOJENÍ, SNADNÉ POUŽITÍ

Náš vlastní design Totem-Pole Output Stage, se šesti nezávislými zvukovými stupni na jednu trubici, zaručuje odezvu v ultraširoké šířce pásma a ultra nízké zkreslení pro poskytování nejčistšího zvukového signálu všech dob.

Díky novým audio vstupům na zadním panelu lze naše výstupní stupně ventilů propojit až se dvěma zdroji současně pomocí TUBE INPUT pro Gold Note zdroje a LINE INPUT pro jiné výrobce. Vstup lze snadno vybrat z předního panelu pro maximální pohodlí a snadné použití.

TUBE-1012
Totem-Pole Output Stage design

MAX INPUT (THD < 1%)

12Vrms on XLR

6Vrms on RCA

MAX OUTPUT (THD < 1%)

16V on XLR

8Vrms on RCA

OUTPUT IMPEDANCE

<600Ω

GAIN

2dB

RECOMMENDED LOAD

>10kΩ

TUBES

12 valves

THD+N

0.0028% @ 1kHz – 1.736V

S/N

>100dB @ 1kHz – 1.736V