PSU-10

THE EXTERNAL INDUCTIVE POWER SUPPLY DEDICATED TO THE PH-10 PHONO STAGE

PERFEKTNÍ DOPLNĚK

Speciální externí napájecí zdroj PSU-10 byl navržen pro zvýšení výkonu zesilovače Gold Note PH-10 díky hybridnímu designu Super Inductive Dual Choke.

Je vybaven indukčním filtrem na analogovém stupni a konstrukcí s dvojitou tlumivkou napájenou dvojitým induktorem, který pohání záporný i kladný vysokoproudý stupeň. Patentovaný design Dual Choke společnosti Gold Note dokonale filtruje signálové napětí, aby eliminoval jakékoli rušení a elektrický šum ze systému střídavého napájení.

Díky svému masivnímu napájení poskytuje stínění před střídavým proudem. Dosažením úplné izolace je vytvořeno ideální pracovní prostředí pro zesilovač PH-10, aby fungoval co nejlépe.

ULTRAČISTÁ SÍLA

Velký a ultračistý generovaný výkon zlepšuje redukci šumu, větší dynamiku, lepší rozlišení a jemnější zvukové detaily zaručující nejlepší realismus a muzikálnost.

PSU-10 je určen pro předzesilovač PH-10 a obsahuje 4 stupně napájení se 4 ultra-nízkošumovými regulátory napětí. Zařízení je napájeno 4 transformátory (3 vyhrazené pro napájení a 1 pro speciální filtr s indukční dvojitou tlumivkou).

 

DŮLEŽITÉ! – PRO PH-10 SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM NIŽŠÍM NEŽ 56802

Aby mohl být PH-10 napájen z PSU-10, musí být aktualizován na nejnovější firmware. Chcete-li se dozvědět, jak můžete aktualizovat svůj PH-10, navštivte oblast Ke stažení na této webové stránce.

Technické vlastnosti

Čtyřkolejnicový audio napájecí zdroj

Maximální změny výstupního napětí

0,05 %

LINE NOISE REJECTION

>80dB

COMMON MODE NOISE REJECTION

>80dB

FULL POWER RESPONSE TIME

<2,5µsec