PST-10

THE EXTERNAL POWER SUPPLY DEDICATED TO GOLD NOTE TURNTABLES

PERFEKTNÍ DOPLNĚK

PST-10 je navržen tak, aby zvýšil výkon gramofonů Gold Note implementací našich analogových systémů podle naší modulární filozofie.

Tento speciální napájecí zdroj využívá superindukční hybridní design s dvojitou tlumivkou – s filtrem na analogovém stupni.

Náš patentovaný design Dual-Choke dokonale filtruje napětí, aby eliminoval jakékoli rušení a elektrický šum ze systému napájení, poskytuje účinné stínění od elektrické sítě a vytváří ideální pracovní prostředí pro to, aby gramofon fungoval co nejlépe.

ULTRA ČISTÁ SÍLA

Velký a ultračistý generovaný výkon zlepšuje redukci šumu, větší dynamiku, lepší rozlišení a jemnější zvukové detaily zaručující nejlepší realismus a muzikálnost.

Speciálně navržený pro naše gramofony, PST-10 se vyznačuje 4-stupňovou architekturou se 4 ultra-nízkošumovými regulátory napětí. Zdroj využívá 4 transformátory, z nichž 3 jsou určeny pro napájení a 1 pro indukční tlumivkový filtr.

Pro zaručení nejlepšího výkonu je PST-10 dodáván s vlastním 1,5m napájecím kabelem tvořeným kabelem se stříbrným jádrem.

TECHNICAL FEATURES

Four audio grade transformers

Four ultra low noise voltage regulators

MAXIMUM VARIATION OF OUTPUT VOLTAGE

0,05 %

LINE NOISE REJECTION

>80dB

COMMON MODE NOISE REJECTION

>80dB

FULL POWER RESPONSE TIME

<2,5µsec

CONNECTING CABLE

Silver custom cable powering the turntable