PIANOSA

THE ATTENTION TO THE SMALLEST DETAILS AWAKENS NEW MUSICAL SENSATIONS

VYNIKAJÍCÍ MATERIÁLY

Pianosa, stejně jako Mediterraneo a Giglio, nabízí jedinečnou kombinaci vysoce kvalitních materiálů a rafinovaných technických řešení pro dosažení nejčistšího zvukového provedení.

Pianosa sleduje zvukovou filozofii experimentovanou s celou řadou gramofonů GN a využívá zkušeností a znalostí, které jsme vyvinuli při práci na inovativních tvarech a kvalitních materiálech.

Zakřivený podstavec Catenary, vyrobený z tvrdého dřeva italského ořechu nebo černě lakované MDF, je ručně vyroben nejlepšími italskými dřevozpracujícími řemeslníky, kteří pečlivě ošetřují každý jednotlivý kus vybraného dřeva a tvarují jádro gramofonu.

Dřevěný podstavec je spojen s podstavcem z MDF o tloušťce 20 mm a vyztužený 3 mm deskou z nerezové oceli, která poskytuje neuvěřitelnou tuhost.

Výsledkem je zvukový výkon, který předčí všechna očekávání.

VYNIKAJÍCÍ ZVUK

Elektronika, která řídí výkon pohánějící 12V synchronní motor, a specifické materiály zvolené pro Pianosa pocházejí přímo z vlajkových modelů. Výsledkem je zařízení s nulovými vibracemi a vylepšený točivý moment poskytující největší dynamiku a nejjemnější detaily.

Pianosa se vyznačuje naším vysoce přesným designem talířového ložiska/vřetena s nejnižší dostupnou tolerancí spojky.

Rektifikované vřeteno je vyrobeno z tvrzené oceli a přesně lícuje s chromovaným kuličkovým ložiskem, čímž je dosaženo dokonalé rotační konzistence s nízkou hlučností.

 

TECHNICAL SPECIFICATIONS

WOW & FLUTTER

0,1%

RUMBLE

-77dB

SPEED

33⅓rpm and 45rpm ±0,1%

SPEED CHANGING

Electronic with fine pitch control

TRANSMISSION

70 shores rectified NBR belt

MOTOR

high torque 12V synchronous

PLATTER

23mm Dampened Poly-Vinyl

PLATTER SPINDLE

Split-Spindle™ clamping design

PLATTER BEARING

Chromed Steel 5mm ball bearing

TONEARM

Gold Note B-5.1

DUST COVER

Transparent with hinges