PH-1000

A NEW ERA IN THE ART OF REPRODUCING VINYL

NEJPOKROČILEJŠÍ ZESILOVAČ

PH-1000 je prostě nejlepší předzesilovač, jaký jsme kdy vytvořili, jedinečný kus zvukového inženýrství navržený tak, aby byl inovativní ve všech možných ohledech a 100% vyrobený v Itálii. Obsahuje exkluzivní samostatné komponenty třídy A, jako je výstup pro sluchátka třídy A, přednastavené křivky +40 EQ, 4 vlastní křivky EQ ručně nastavitelné a vysoce kvalitní linkový předzesilovač třídy A, který je dodáván jako volitelný doplněk.

Vůbec poprvé budete moci díky více než 40 dostupným křivkám ekvalizéru přehrát prakticky jakoukoli nahrávku tak, jak má být, nebo si křivky ekvalizéru upravit ručně pomocí tří hlavních parametrů – to je důvod, proč je PH-1000 naprostý game-changer otvírající novou éru v reprodukci vinylů.

 

PERFEKTNÍ SHODA PŘENOSKY

Se 14 úrovněmi zesílení a 12 úrovněmi zátěže, stejně jako 7 možnostmi kapacity vyhrazenými pro MM přenosky, je to ideální phono stage pro vysoce výkonné analogové systémy, které jsou schopné ovládat i ty nejexotičtější přenosky s dokonalou synergií, takže PH-1000 profesionální nástroj pro špičkové studiové nahrávání.

Kromě toho můžete měnit nastavení a provádět velmi jemné úpravy, včetně křivky EQ, jednoduše pomocí SKC a displeje při přehrávání hudby. Naše inovativní technologie umožňuje maximálně snadné použití a zároveň zcela zachovává kvalitu zvuku, jak funguje v analogové doméně: rozhraní je digitální a nezávislé na zvukové stopě, která je zcela analogová. Výsledkem je ultra-nízkošumový zesilovač s vysokým ziskem a bez audio filtrů.

Všechny funkce jsou ve skutečnosti řízeny pomocí diskrétních audio komponentů a utěsněných jednotlivých přepínačů, které vždy zkracují signálovou cestu, aby poskytovaly špičkovou kvalitu zvuku a extrahovaly z vinylové desky i ty nejjemnější detaily. PH-1000, poháněný naším vlastním firmwarem, lze v případě potřeby snadno aktualizovat pomocí počítače.

 

MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA

PH-1000 nabízí 3 nezávislé vstupy, dva RCA a jeden XLR. K dispozici jsou také 2 další vstupy, jeden RCA a jeden XLR, které lze použít buď pro externí zátěžové zástrčky pro ještě jemnější ovládání zátěže, nebo jako linkové vstupy na PH-1000 s předzesilovačem.

Přidejte další funkce, jako je výstup pro sluchátka, ovládání Stereo/Mono s inverzí fáze, L/R Channel Swap a Rumble Subsonic Filter, a tady to máte, nejpokročilejší předzesilovač na trhu.

VYSOCE KVALITNÍ KOMPONENTY

Úroveň kvality splňuje nejvyšší standard v celé výrobě: od hliníkového ultrapevného precizně zpracované šasi až po elektronické součástky a obvody, které procházejí přísnými testy QC řízenými počítačem.

 

40+ EQ KŘIVKY

RIAA, Capitol, Columbia/CBS, Deutsche Grammophon, Decca London USA, Decca London UK a Decca Mono 78rpm, Epic, HMW, Mercury, RCA Victor, Philips, Elektra, L’Oliseau-Lyre, Parlophone a další. Každá křivka může být „vylepšena“ naší patentovanou technologií inspirovanou řezacím soustruhem Neumann pro vynikající dynamiku a muzikálnost.

 

CELISTVÁ KONTROLA

PH-1000 zobrazuje každý detail na barevném displeji poháněném naším proprietárním firmwarem. S SKC (technologie ovládání jedním knoflíkem) a displejem máte k dispozici intuitivní systém pro snadné ovládání předzesilovače a rychlé provádění jemných úprav, aniž byste přerušili přehrávání.

 

VÝSTUP PRO SLUCHÁTKA

Nyní si můžete vychutnat nejkratší zvukovou stopu s PH-1000, gramofonem a sluchátky – to je vše, co potřebujete k tomu, aby zvukový signál šel z vinylu přímo do vašich sluchátek bez nutnosti dalších kroků.

 

MODULÁRNÍ DESIGN

Pro nejnáročnější audiofily lze PH-1000 dále vylepšit naším externím napájecím zdrojem PSU-1250 / PSU-1000 nebo dokonce externím lampovým koncovým stupněm TUBE-1012 / TUBE-1006, aby bylo dosaženo nejvyšší úrovně hudebního realismu z hlediska dynamiky, detailů a zobrazení.

FREQUENCY RESPONSE

20Hz – 20kHz

EQ CURVES

18 EQ curves
4 custom EQ curves all with Enhanced option @ +/- 0.3dB max.

THD (TOTAL HARMONIC DISTORTION)

<0.01% max.

SIGNAL TO NOISE RATIO

100dB

DYNAMIC RANGE

110dB

INFRASONIC FILTER

10Hz/36dB octave (ON/ OFF)

MONO/STEREO

Stereo, Stereo 180°, Mono, Mono 180°, Mono L

CHANNEL SWAPPING

R/L, L/R

IR RECEIVER

For multifunctional remote control