PH-10

THE ULTIMATE PHONO STAGE

MIMOŘÁDNÝ ZESILOVAČ

PH-10 je ultra-univerzální předzesilovač, který nabízí jedinečné funkce, včetně úprav EQ CURVES, LOAD a GAIN: plně analogový design, navržený výhradně s těmi nejlepšími komponenty, aby znovu vytvořil hudební událost tím nejpřirozenějším možným způsobem.

Pro ovládání PH-10 jsme vyvinuli uživatelsky přívětivý Single Knob Control (SKC). V kombinaci s barevným displejem umožňuje tento otočný ovladač rychlé nastavení jakékoli funkce v reálném čase během přehrávání hudby.

PH-10 vám umožňuje vybrat nejvhodnější křivku EQ pro každý záznam: RIAA, DECCA LONDON nebo AMERICAN COLUMBIA a veškerý výběr se jasně zobrazí na displeji.

Každá křivka může být „vylepšena“ naší patentovanou technologií inspirovanou řezacím soustruhem Neumann pro vynikající dynamiku a muzikálnost.

PERFEKTNÍ SHODA PŘENOSKY

9 různých možností LOAD [10Ω, 22Ω, 47Ω, 100Ω, 220Ω, 470Ω, 1000Ω, 22kΩ, 47kΩ] a 4 různé volitelné možnosti GAIN [0dB, ± 3dB, +6dB] vám umožní co nejlépe nastavit zvukový předzesilovač. zkušenosti s jakýmkoliv druhem MM a MC přenosek.

 

PŘIPOJTE DVĚ SAMOSTATNÉ PANELY

Se svými dvěma samostatnými RCA vstupy lze PH-10 připojit ke dvěma různým raménkům, z nichž každé má nezávisle nastavitelné nastavení uložené v paměti, i když je jednotka vypnutá, což zaručuje flexibilitu a působivou uživatelskou přívětivost.

 

PH-10 V TOM NEJLEPŠÍM

Abychom maximalizovali výkon PH-10, vyvinuli jsme také PSU-10, vyhrazený externí superindukční napájecí zdroj, který umožňuje předzesilovači dosáhnout svého plného potenciálu a ještě vyššího stupně hudební realističnosti, lepší dynamiky a lepšího tří-rozměrného zvuku.

EQUALISATION CURVE CONTROL

3 EQ curves (RIAA, Decca London, American Columbia) all with Enhanced option

INFRASONIC FILTER

10Hz/36dB octave

FREQUENCY RESPONSE

20Hz /20kHz

[Enhanced 20Hz-50kHz] @ +/-0.3dB

THD (Total Harmonic Distortion)

<0.05% @1kHz

SIGNAL TO NOISE RATIO

89dB

DYNAMIC RESPONSE

105dB