PA-1175 MKII

THE POWER AMPLIFIER FOR THE MOST DEMANDING AUDIOPHILES

ELEGANTNÍ A VÝKONNÉ

Výkonový zesilovač třídy AB s volitelným tlumicím faktorem pro snadné sladění s širokou škálou reproduktorů. Je vybaven patentovaným optickým BIAS, který poskytuje vysoký výkon s ultra nízkým zkreslením.

Optický BIAS řídí napětí jednotky a je vybaven optickým oddělením pro překonání downgradingových řešení tradiční elektroniky. Optická analýza signálu při jeho úplném oddělení od zvukové stopy zajišťuje nejvyšší ochranu a nepřekonatelný výkon. PA-1175 MkII je postaven tak, aby minimalizoval RFI a EMI (rušení) pomocí masivních panelů z vysoce kvalitního hliníku, které se vyznačují nezaměnitelným designem zakřivených ventilačních otvorů Gold Note. Technologie BTL (Bridge-Tied-Load) umožňuje snadné přemostění jednotky, aby mohla fungovat jako mono zesilovač. Pozoruhodných 200 W @ 8 Ω na kanál ve stereo režimu narůstá až na značných 520 W na kanál v mono. Posouvá čistý zvukový výkon a umožňuje PA-1175 MkII snadno ovládat ty nejnáročnější výkonné reproduktory na trhu.

FLEXIBILNÍ TECHNOLOGIE

Výkonový transformátor PA-1175 MkII je speciální toroidní model s unikátním řezaným spirálovým jádrem. Díky rafinovanému mechanickému procesu je jádro zcela stabilní a ruší jakékoli mechanické vibrace, aby byl zaručen skvělý výkon a dokonalá izolace, zatímco malý sekundární transformátor napájí pomocné funkce prostřednictvím vyhrazených obvodů mimo signál zvukové stopy. PA-1175 MkII je vybaven patentovanou nastavitelnou technologií Damping Factor, kterou lze snadno vybrat z předního panelu. Nastavení Damping Factoru na 250 nebo 25 vám umožní najít ideální shodu s jakýmkoli druhem reproduktoru. Použijte jej na 250, abyste získali výkon a kontrolu nezbytnou k buzení velkých reproduktorů s nízkou citlivostí, nebo jej nastavte na 25 a použijte zesilovač, jako by to byl lampový zesilovač s nízkým výkonem, ideální pro ovládání vysoce citlivých a malých monitorových reproduktorů.

POWER OUTPUT

200W@8Ω per channel (520W@8Ω in mono BTL)

FREQUENCY RESPONSE

1Hz – 100KHz @ ± 1dB

THD (TOTAL HARMONIC DISTORTION)

<0.01% @ 20Hz-20kHz

SIGNAL TO NOISE RATIO

110dB

DAMPING FACTOR

High (250) or low (25)

SLEW RATE

20V/µs