PA-10

IMPRESSIVELY COMPACT, IMPRESSIVELY POWERFUL

VYNIKAJÍCÍ VÝKON

PA-10 je vysoce výkonný zesilovač, který se vyznačuje kompaktní velikostí a všestranností, vhodný pro jakýkoli moderní High-End audio systém, hraje v režimu Stereo nebo Mono (přemostěné). Estetika šasi je odvozena z produktů řady 10, integruje PA-10 do uceleného konceptu inspirovaného italským stylem a modulárním designem Gold Note. Šasi je vyrobeno z těžkých hliníkových panelů a přesně vybraných audio komponentů.

Myšlenkou PA-10 bylo navrhnout výkonový zesilovač kompaktní velikosti, ale zároveň schopný ohromujícího výkonu jakéhokoli druhu reproduktorů. Patentovaná technologie vyvinutá pro PA-10 umožňuje zesilovači fungovat jako zesilovač třídy A, který zdvojnásobuje svůj výkon a zároveň snižuje impedanci reproduktoru. Nabízí 75Watt @ 8Ω, 150Watt @4Ω a 300Watt @2Ω ve stereo režimu a úžasných 300Watt @8Ω, 600Watt @4Ω v mono režimu.

CHYTRÉ FUNKCE

PA-10 se vyznačuje velkou všestranností: díky nastavitelnému Damping Factor a technologii The Bridge-Tied-Load (Mono režim) se dokonale spáruje s jakýmkoli druhem reproduktorů, od nejobtížnějších po vysoce citlivé a mini-monitorové.

XLR stereo výstup umožňuje konfiguraci PA-10 sériově pro vysoce kvalitní řešení pro více místností, kterou usnadňuje automatický On/Stand-by režim založený na přijímaném audio signálu. PA-10 je dodáván s RCA i XLR vstupy. Volitelně nabízí možnost současného připojení ke dvěma různým zdrojům.

Snadno se používá díky technologii GN Link, která umožňuje používat dva nebo více zesilovačů v režimu master-slave s jinými jednotkami se stejnou funkcí (zapíná/vypíná všechny jednotky připojené přes GN Link).

POWER OUTPUT

75W@ 8Ω and 150W @ 4Ω per channel, 600W @ 4Ω per channel in mono (BTL)

FREQUENCY RESPONSE

10Hz-30kHz at +/-1dB

TOTAL HARMONIC DISTORTION (THD)

0,05%

DAMPING FACTOR

high (250) or low (25)