P-1000 MKII

A FULL-FUNCTION CLASS-A AUDIO PREAMPLIFIER. FOR REAL MUSIC LOVERS

TECHNOLOGIE VÝKONU

P-1000 MkII, navržený pro high-end audio systémy, je inovativní linkový předzesilovač třídy A poháněný novým patentovaným Six Gain Stage Ultra-Balanced designem s relé a optickým ovládáním hlasitosti ALPS Encoder.

Tento předzesilovač patří do nové éry elektroniky.

Špičkové výkony a pokročilá technologie společně nabízejí vynikající hudební zážitek s neuvěřitelně nízkým zkreslením a rozšířenou lineární šířkou pásma.

P-1000 MkII obsahuje tři nezávislé lineární transformátorové napájení a 8 stereo vstupů: 4 plně vyvážené XLR a 4 RCA.

Kromě toho nabízí více funkcí: výběr Mono/Stereo, přepínání levého/pravého kanálu, přepínání absolutní fáze, technologii Booster, jemné ladění vyvážení a čtyřnásobné analogové výstupy (dva páry nesymetrických stereo RCA a dva páry symetrických XLR).

ÚPLNÁ KONTROLA

Pro dokonalou reprodukci i starých nahrávek lze předzesilovač nastavit do režimu Mono i Stereo. Umožňuje také prohození levého a pravého kanálu pro umožnění reprodukce invertovaných nahrávek kromě absolutního přepnutí fáze od 0° do 180°.

Technologie Booster u P-1000 MkII umožňuje získat to nejlepší z reproduktorů, které vyžadují napájení, a poskytuje větší energii ve velmi specifickém rozsahu nízkých frekvencí. Booster je zcela vynechán, když je nastaven na OFF.

Velký barevný displej P-1000 MkII zobrazuje všechny funkce a umožňuje rychlé a přesné jemné nastavení, ať už pomocí otočného ovladače Single-Knob-Control na předním panelu nebo IR dálkového ovládání, díky čemuž je použití tohoto předzesilovače opravdu snadné.

Pro další zvýšení výkonu P-1000 MkII je možné jej spojit s externím superindukčním zdrojem PSU-1250/1000 a ventilovým koncovým stupněm TUBE-1012/1006.

FREQUENCY RESPONSE

2Hz – 200kHz @ ± 3dB

THD (TOTAL HARMONIC DISTORTION)

<0.001% @ 1kHz

GAIN

+19dB

SIGNAL TO NOISE RATIO

110dB

CHANNEL SEPARATION

>118dB

CHANNEL LEFT/RIGHT

Selectable swap

BOOSTER

3 adjustable levels (by-passable/off)

MONO/STEREO

Yes

ABSOLUTE PHASE

0°/180°

BOOSTER

3 adjustable levels (by-passable/off)

VOLUME

100 steps

REMOTE CONTROL

Included

IR receiver on front and back