MEDITERRANEO

BEAUTY AND TECHNICAL PERFECTION COMBINED FOR MUSICAL PLEASURE
Start

SKUTEČNÉ ANALOGOVÉ ŘEŠENÍ VYROBENÉ V ITÁLII

Gramofon Mediterraneo, inspirovaný naším italským dědictvím, kombinuje krásu a technickou dokonalost v jedinečný nástroj pro hudební potěšení. Je to naše vlastní óda na hudební vášeň a oddanost vinylu.

Design zakřiveného soklu o tloušťce 60 mm je založen na křivce Catenary, vysoce účinné koncepci vyvinuté renesančními pilíři Michelangelo Buonarroti a Galileo Galilei.

Šasi je vyrobeno z tvrdého dřeva italského ořechu a těží z kvality tak ušlechtilého materiálu: výjimečnou pružností, pevností a vysokou hustotou.

Trojitá konstrukce soklu je vyztužena působivou 20mm deskou z leštěného akrylu a 3mm silnou deskou z nerezové oceli pro zlepšení její výjimečné kvality tlumení a stability. Dřevěná základna sedí na třech elegantně tvarovaných a nastavitelných hrotech z eloxovaného hliníku.

VYNIKAJÍCÍ KVALITA ZVUKU

45 mm tlustý vysoce přesný talíř vyrobený z POM s vysokou hustotou je poháněn řemenem a patentovaným řídicím systémem vyvinutým na čtyřjádrovém mikrokontroléru rozšířeném o audio převodník. Řízení výkonu přebudovává střídavou vlnu tak, aby dokonale poháněla 12V synchronní motor, odstraňuje vibrace a zároveň zlepšuje jeho točivý moment, aby poskytoval maximální dynamiku a nejjemnější detaily.

Napájecí jednotka elektronicky ovládá režim 33rpm a 45rpm, stejně jako jemné nastavení rychlosti, přičemž všechna nastavení ukládá do paměti. Mediterraneo se vyznačuje 80 mm dlouhou konstrukcí ložiska/vřetena, vyrobeného z nejtvrdší rektifikované uhlíkové oceli pro dosažení dokonalé pracovní plynulosti. Nosný systém je vyroben z bronzu, což zaručuje nejhladší otáčení talíře.

TECHNICAL SPECIFICATIONS

WOW & FLUTTER

0,1%

RUMBLE

-80db

SPEED 

33⅓rpm and 45rpm ±0,1%

SPEED CHANGING

Electronic with fine pitch control

TRANSMISSION

70 shores rectified EPDM belt

MOTOR

High torque 12V synchronous

 

PLATTER

45mm thick high-density POM

PLATTER SPINDLE

Split-Spindle™ clamping design

PLATTER BEARING

Tungsten 5mm ball bearing

TONEARM

Gold Note B-7 Ceramic (or opt. B-5.1)

DUST COVER

Transparent acrylic with hinges