DS-10 PLUS

THE NEW GENERATION STREAMING DAC

ZDROJ ZVUKU PRO SOUČASNÉ AUDIOFILY

DS-10 PLUS je všestranný a nejmodernější streamovací DAC, navržený pro současné audiofily: obsahuje D/A převodník nové generace, UPnP-DLNA streamer, linkový předzesilovač a sluchátkový zesilovač. Kombinuje své rozšířené možnosti konektivity s výjimečným vysokým rozlišením Bluetooth 5.0 – vůbec poprvé u High-End audio produktu – a výstupem GAIN s dvojnásobným výkonem pro sluchátka.

DS-10 PLUS je také vybaven analogovým vstupem, aby se stal kompletním předzesilovačem pro analogové a digitální zdroje, jak analogový linkový vstup, tak předzesilovač fungují plně analogovým způsobem, aby byla zachována nejčistší kvalita zvuku.

Technologie DS-10 PLUS je uzavřena v kompaktním hliníkovém šasi, což z něj dělá perfektní doplněk moderního High-End audio systému.

 

HIGH-END DAC A SÍŤOVÝ STREAMER

DS-10 PLUS je zařízení Roon Ready s rychlým nastavením a možnostmi pro více místností. Jednoduše jej připojte k síti pomocí Wi-Fi nebo ethernetového portu a ke svému výkonovému zesilovači nebo aktivním reproduktorům a připravte se na prozkoumání neomezených možností hudby ve vysokém rozlišení.

Streamujte přes Roon, Airplay, Tidal, MQA, Qobuz, Spotify, vTuner a Deezer nebo získejte přístup ke své sbírce digitální hudby uložené lokálně na NAS nebo USB flash disku a ovládejte DS-10 pomocí naší snadno použitelné aplikace GN Control na vašem smartphone nebo tablet (k dispozici zdarma pro iOS a Android).

 

LINKOVÝ PŘEDZESILOVAČ A SLUCHÁTKA AMP

DS-10 PLUS je vybaven ON/OFF přepínatelným High-End analogovým předzesilovačem, který umožňuje ovládání analogové hlasitosti i přes webové přehrávače (když je předzesilovač aktivován) a zaručuje nejlepší výkon vůbec.

DS-10 PLUS je také vybaven profesionálním 6,3mm výstupem pro sluchátka se dvěma úrovněmi citlivosti (vysoká/nízká), což je patentovaná technologie, kterou jsme vyvinuli, abychom z vašich sluchátek dostali to nejlepší. S přídavným analogovým vstupem lze DS-10 PLUS přizpůsobit předzesilovači Gold Note PH-10 a výkonovému zesilovači PA-10.

DIGITÁLNÍ CHAMELEON AUDIOPHILE DAC

DS-10 PLUS má jedinečnou funkci, která jej odlišuje od jakéhokoli jiného DAC, což z něj dělá nejuniverzálnější DAC dostupný dnes – lze vybrat tři různé profily pro jemné doladění výkonu DAC, který se přizpůsobí hudbě, kterou hraje. Jako chameleon.

Vůbec poprvé lze chování DAC změnit tak, aby se přizpůsobilo přehrávané hudbě, aniž by došlo k úpravě zvukového signálu, a tím byla zachována nejvyšší kvalita zvuku, přičemž působí na deemfáze, digitální filtry dolní propusti a množství energie aplikované na obvody. Díky snadnému použití a přehlednému menu na displeji lze takové profily volit v reálném čase během přehrávání hudby.

 

SNADNÁ INSTALACE, SNADNÉ NASTAVENÍ

Všechny funkce dostupné na DS-10 PLUS můžete rychle zkontrolovat na jeho velkém 2,8” TFT displeji a plně jej ovládat pomocí SKC (Single Knob Control) umístěného na předním panelu, dálkového ovladače Gold Note nebo vyhrazeného ovladače App GN Control. Naše snadno použitelná aplikace GN Control (zdarma dostupná pro iOS a Android) zobrazuje na vašem smartphonu nebo tabletu všechny informace zachycené na cestě zvuku a také formát skutečného rozlišení.

 

DESIGN VYROBENÝ V ITÁLII

DS-10 PLUS se vyznačuje nejmodernější mechanickou konstrukcí vyrobenou z masivní opracované oceli a silného hliníku. Použité vysoce kvalitní materiály zaručují nízkofrekvenční rezonanci, kontrolu vibrací a nízké magnetické inerciální pole.

Chcete-li ještě více zvýšit výkon DS-10 PLUS, zkombinujte jej s PSU-10 EVO, externím indukčním zdrojem napájení.

 

ROON READY

Síťová zařízení Roon Ready mají zabudovanou streamovací technologii Roon a jsou certifikována společností Roon Labs, aby poskytovala nejvyšší úroveň kvality a výkonu v síťovém streamování.

D/A CONVERTER CHIP

AKM AK4493 PCM (32bit/768kHz, DSD512)

FREQUENCY RESPONSE

20Hz-20kHz +/-0.1dB

THD (Total Harmonic Distortion)

0.001% max

SIGNAL TO NOISE RATIO

125dB

DYNAMIC RANGE

120dB

PREAMP STAGE VOLUME CONTROL

Enabled/Disabled by remote

NETWORK CONNECTIVITY

LAN/WLAN (WiFi) 10/100Mbps (DSD64, PCM 24bit/192kHz)

Bluetooth: High Definition 5.0 (44/16)

HIGH QUALITY STREAMING

Tidal, Qobuz, MQA, vTuner, Deezer, Spotify, Airplay, Roon Ready

SUPPORTED AUDIO FORMATS (NETWORK)

PCM 24bit/192kHz:

AIFF (.aif, .aiff, .aifc)

ALAC

WAV (.wav) packed/unpacked

FLAC

MP3

DSD64: DSF, DFF

Apple Lossless

OGG

Monkey’s

IMPORTANT: UpnP server must support DSD streaming in order to stream DSD files.

SUPPORTED MEDIA SERVERS

All UPnP

DLNA

Roon