B-7 CERAMIC

PREMIUM HIGH-PRECISION TONEARM

BEZHLUČNÁ FUNKČNOST

 

Perfektně navržené raménko by mělo fungovat co nejlépe s každou přenoskou, poskytovat snadnou instalaci a jednoduché použití, stejně jako B-7 Ceramic. Naše vynikající raménko B-7 Ceramic, s pečlivostí ručně vyrobené v Itálii a speciálně navržené tak, aby umožnilo ponoření hrotu přenosky hluboko do vinylu, uvádí v život ten nejpřirozenější a nejpodrobnější možný zvukový výkon.

B-7 Ceramic se skládá z vysoce přesných keramických kuličkových ložisek vyrobených v Německu společností GRW – výhradně vyráběná pro Gold Note. Jedinečně ošetřena a zapečetěna, aby byla zachována jejich integrita a extrémní přesnost, což je zásadní faktor umožňující bezhlučnou funkčnost, abyste si mohli vychutnat jako nikdy předtím každou jednotlivou a nejjemnější nuanci vašich desek.

SUPERIOROVÉ MATERIÁLY

Efektivní délka B-7 Ceramic 242 mm s 19 mm přesahem umožňuje snadnou instalaci na jakýkoli gramofon. Díky jemně opracovanému protizávaží z nerezové oceli nabízí perfektní nastavení pro prakticky všechny přenosky. Volitelně jsou k dispozici přídatná závaží pro manipulaci s přenoskami s vyšší hmotností.

B-7 Ceramic, vyrobený z hliníku, keramiky a titanu, je naším vlajkovým modelem raménka, absolutní nezbytností pro získání toho nejlepšího z každého opravdového High-End audio gramofonu.

TYPE

9″ Ball Bearing Tonearm

OVERHANG

19mm

OFFSET

24°

ARM WAND

Straight Titanium with 6 different sections

INSERTING PLINTH SHAFT

23mm

DYNAMIC EFFECTIVE MASS

10g

VTF

0.176N (18g)

VTA

Adjustable on collar

LIFT

Hydraulic

ANTI-SKATING

Wire, 5 positions

AZIMUTH

Adjustable on the head-shell