A6 EVO II

THE CONTEMPORARY LOUDSPEAKER

EVOLUCE DESIGNU

A6 EVO II se zcela novým vzhledem předního panelu, s výrazným tělem ve tvaru diamantu, je navržen tak, aby co nejlépe ovládal vibrace. Kombinace jeho tvaru a skříně vytváří ultra tuhou strukturu, která zlepšuje ovládání výkonu a poskytuje větší dynamickou odezvu, zachovává ultra čisté a výkonné vysoké frekvence.

Přední středobasový reproduktor z ošetřeného papíru, zcela vyrobený v Itálii, obsahuje masivní magnety pro ovládání výkonu, což zaručuje rozšířenou odezvu basů.

Poskytuje výjimečně rychlé přechody při zachování plné přirozené reprodukce hudby.

VYSOKÁ ÚČINNOST PRO MAXIMÁLNÍ ROZLIŠENÍ

Subwoofer se vyznačuje kovovým šasi vyrobeným na zakázku se vstřikováním, je nasměrován na podlahu a je sladěn s masivním a elegantním dřevěným stojanem se spodním bassreflexovým portem, který zajišťuje nejlepší prodloužení výkonu a snadné umístění v místnosti.

Komponenty dělící výhybky jsou výhradně vyrobeny společnostmi Mundorf a Clarity, v designu nebyly učiněny žádné kompromisy a byly vybrány pouze komponenty špičkové kvality. A6 EVO II je neuvěřitelně čistý, analytický a výkonný a přináší italský hudební zážitek do vašeho domova a vychutnáte si přirozený a hladký zvuk!

Frekvenční odezva

40-20000Hz ±3dB

Citlivos

88dB SPL 2,83V/1m

Nominální impendace

Crossover

70Hz and 2000Hz @ 12dB/Oct.

Doporučený výkonový zesilovač

min. 20W

Maximální výkon

150W RMS

Konektory

Gold Note gold plated nickel-free