GIGLIO

AN EXCEPTIONAL TURNTABLE THAT BRINGS OUT THE ITALIAN STYLENED FOR MUSICAL PLEASURE

RAFINOVANÝ ZÁŽITEK Z POSLECHU

Věříme, že každý ručně vyrobený gramofon, který vyrábíme, má něco zvláštního a ukazuje naši oddanost tradicím, historii a vášni. Giglio je jedním z našich nejlepších výtvorů: redefinuje klasický tvar gramofonu pomocí kvalitních materiálů a technických řešení, která spojují tradici s technologií.

Design zakřiveného soklu Catenary pochází z jednoho z nejdůležitějších objevů renesanční éry, což má za následek extra tuhost a umožňuje Gigliu reprodukovat hudební události s úžasnou přesností. Spodní podstavec je vyroben z ušlechtilých materiálů z místních zdrojů, jako je tvrdé ořechové dřevo, vybrané pro svou výjimečnou pružnost, pevnost a velkou hustotu. Dřevěná základna je pevně umístěna na třech elegantně tvarovaných a nastavitelných hrotech z eloxovaného hliníku.

ANALOGOVÝ ZÁZRAK

Giglio se vyznačuje 33 mm tlustým talířem a vysoce přesným systémem ložiska/vřetena navrženým pro ultra nízkou toleranci. Leštěná kladka představuje design ve tvaru přesýpacích hodin, který umožňuje řemenu se neustále otáčet, což výrazně snižuje Wow & Flutter a také rumble efekt.

Napájení 12V synchronního motoru bylo speciálně vyvinuto pro zajištění dokonalé reprodukce hudby.

Díky našemu patentovanému systému řízení výkonu založenému na čtyřjádrovém mikroovladači Giglio účinně snižuje vibrace a vyvíjí vysoký točivý moment potřebný k dosažení největší hudební dynamiky a rozlišení.

Napájecí jednotka elektronicky ovládá 33⅓ot/min a 45ot/min, stejně jako jemné nastavení rychlosti, přičemž všechna nastavení ukládá do paměti.

TECHNICAL SPECIFICATIONS

WOW & FLUTTER

0,1%

RUMBLE

-78dB

SPEED

33⅓rpm and 45rpm ±0,1%

SPEED CHANGING

Electronic with fine pitch control

TRANSMISSION

70 shores rectified EPDM belt

MOTOR

High torque 12V synchronous

PLATTER

33mm thick high-density POM

PLATTER SPINDLE

Split-Spindle™ clamping design

PLATTER BEARING

Tungsten 5mm ball bearing

TONEARM

Gold Note B-5.1 (or opt. B-7 Ceramic)

DUST COVER

Transparent acrylic with hinges